English Danish Finnish French German Italian Norwegian Swedish
Na ndiqni nė Facebook

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hyrje nė portal

Gabim
  • XML Parsing Error at 1:208. Error 4: not well-formed (invalid token)
10
Maj
2013
PDF Shtyp Shpƫrndaje me e-post
Shkruar nga Administrator   
AddThis Social Bookmark Button

Takimi2013
[Shtypni pėrmbi imazhin pėr tė shkarkuar dokumentin]



Instituti Alb-Shkenca

Organizon

Takimin VIII Vjetor Shkencor Ndėrkombėtar

Afate me rėndėsi:
Dėrgimi i titullit dhe i pėrmbledhjes sė punimit: deri mė 14 qershor 2013
Shpallja e pėrmbledhjeve tė miratuara: deri mė 15 korrik 2013
Pagimi i kuotės sė pjesėmarrjes: 15 gusht 2013

PS! Punimet qė nuk dėrgohen nėpėrmjet sistemit ALPA nuk do tė merren parasysh pėr paraqitje gjatė TAKIMIT VIII nė Tiranė.

http://iash-takimet.org

TIRANĖ, 29-31 Gusht 2013

Last Updated on Friday, 10 Maj 2013 18:41